İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Bingöl Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİŞ İÇİN SÖZLÜ SINAV İLANI 12 Mart 2018
SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİŞ İÇİN SÖZLÜ SINAV İLANI 24 Aralık 2017 tarihli ve 30280 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 1 Ocak 2018 tarihli 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve 24’üncü maddelerinin uygulanmasına dair Usul ve Esasları kapsayan Tebliğ gereği;
[Devamı]
AFAD GÖNÜLLÜLERİNE KATILIM BELGESİ VERİLECEK 28 Aralık 2017
foto
Müdürlüğümüzde afet ve acil durumlar hakkında 4 günlük geniş kapsamlı eğitim alan 103 kişilik AFAD Gönüllülerimiz için yarın (Cuma) saat 14:00'te Bingöl Üniversitesi Eski Rektörlük Binası Konferans salonunda Katılım Belgesi Dağıtım töreni düzenlenecektir. Söz konusu törene tüm halkımız davetlidir.
[Devamı]
TAZİYE 05 Nisan 2017
Genç ilçesi Servi bölgesi Güzeldere köyü Güllüce mezrasında asker ve korucuları taşıyan araca bölücü terör örgütü PKK'lılar tarafından ateş açıldı. Yapılan saldırı sonrası bir güvenlik korucumuz şehid olmuş, 3 güvenlik korucumuz ve 1 askerimiz ise yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimiz Mansur Salcan'a Allah'tan rahmet, şehidimizin değerli ailelerine, yakınlarına, TSK Teşkilatı mensuplarımıza ve aziz milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.Yaralı kahraman güvenlik korucularımıza ve askerimize de acil şifalar diliyoruz.
[Devamı]
Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden Fırtına Uyarısı 21 Eylül 2016
foto
Yapılan son meteoroloji değerlendirmelerine göre; Bugün (21.09.2016 Çarşamba) Bingöl çevresinde, öğle saatlerinden itibaren, kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtına sebebiyle meydana gelebilecek (Çatı uçması Ağaç ve Direklerin Devrilmesi vb.)olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.
[Devamı]
Örnek olarak eklenmiş bir duyurudur 12 Ağustos 2016
Bu bir duyuru örneğidir. Sitenize eklemek istediğiniz duyuruları bu örnekte olduğu gibi ekleyebilirsiniz.
[Devamı]